Bugün, 23 Eylül 2021 Perşembe


Hüseyin
5.05.2018 07:44:10
Maşallah tebrik ediyorum o sınıfın öğretmenini. Öğrencilerin akademik başarısı için dâhi ders dışı elin kalem tutmaya başlaması harika bir olay.

HİLAL
5.05.2018 17:13:41
Hocam siz HAFİK te 2003 yılında gazete çıkarmıştınız. İsmi HAFİK GAZETESİ idi. Hala saklıyorum. Siz önümüzü açtınız öğretmenim.

Sadi ERAAYDIN
5.05.2018 17:15:34
SİVASIN EĞİTİMİNE KATKINI YILLARDIR İZLİYORUM HOCAM. ALLAH GÜCÜNÜZE GÜÇ KATSIN.ALLAH RAZI OLSUN

sadık
5.05.2018 17:20:02
Hocam sizi okuyorum her zaman.ZARADA da gazeteler tiyatrolar yapar bizi eyitirdiniz.Sayenizde çok şeyler öğrendik hocam.

nurşen
5.05.2018 17:38:13
Yorumladin mi daha arkadaşım.Ben yoruldum vallahi...tebrik ederim...

salih yuce
5.05.2018 20:51:03
Osman Hocam seni kutluyorum. ZARA ŞEREFİYEDE DE boş durmazdın. SENİN BAŞI ÇEKTİĞİN "RESİM SERGİSİ" TRT televizyonunda bile çıkmıştı. Neydi o günler hocam...

fuat demir
5.05.2018 22:27:11
Öğretmenim sizi çok seviyorum.siz bana çok yardımcı oldunuz.Allahrazi olsun.herşey için tesekkurler

zeynep ozkan
5.05.2018 22:35:30
HOCAM SIZ BIZE HER FEDAKARLIĞI YAPTINIZ.BENDE SIZIN GIBI BIR INSAN OLACAĞIM...

Anahtar Kelimeler: Mudur İşte Budur

Bu Mudur İşte Budur!

Okuma yazmayı öğrenen 1.Sınıf Öğrencileri, Anneler Günü´ne özel anneleri için kitap çıkardılar. Kendi yazdıkları günlükler kitaplaştırılarak, annelerine hediye edildi.

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS´ta eğitim anlamlı TÜRKİYE´ye örnek olacak güzel etkinlikler bir biri ardına gelmeye ediyor.Eğitimin olmazsa olmaz felsefesini içselleştiren öğretmenler ve veliler, omuz omuza vererek, geleceğin büyüklerini yaşama hazırlıyorlar.

Sivas Merkez Danişment İlkokulu 1/A sınıfı öğrencileri SİVAS eğitimine ufuk açacak güzel bir ilke imza atarak günlük kitabı çıkardılar.

Minik yürekler Öğretmenleri Eğitimci-Yazar Osman Çelik gözetiminde günlük tutmaya başlama akabinde, bu günlüklerini ?GÜNDEN KALANLAR? ismi ile kitaplaştırdılar.

Çıkardıkları rengarenk kitapları, onları her daim koruyup kollayan annelerine hediye eden minik öğrenciler, en değerli varlıkları olan annelerine de güzel bir mutluluk yaşattılar.

Kitapları ANNELER GÜNÜ vesilesiyle Mayıs ayında çıkaran sınıf, bir birinden güzel duygularını da günlükler ile dile getirdiler.

Annelerine kendi elleri ile kitap takdim eden öğrenciler, annelerine en güzel bir hediyeyi de vermiş oldular.Çocuklarının, kendilerine kitap takdim etmesine çok mutlu olan aileler, bir birinden güzel pasta ve böreklerle, kitap gününü birlikte kutladılar.

Konunun uzmanı olan eğitimciler, çocukların bu küçük yaşta kültürel dokuya dahil edilmelerinin önemli olduğunu, okuma ve yazma ile başlayan eğitim öğretim anlamlı yürüyüşün ilerde önemli başarılara da kapı aralayacağını vurguluyorlar.

Bir kitapta kendi ürünlerini gören öğrencilerin, bu heyecan ve motive ile ilerde büyük işleri başarmaya doğru yol alacakları ve ülkenin geleceğine katkı sunacakları öngörülüyor.