Bugün, 3 Temmuz 2022 Pazar


Anahtar Kelimeler: NELER NELER SÖYLEMİŞ

NELER NELER SÖYLEMİŞ!

Türkiye Partisi İl Başkanı iken zamanın Başbakanını ihanet ile suçlayan bir konuşması ortaya çıkan SİVAS BELEDİYESİ Özbelsan Genel Müdürü Ahmet KUZU´ya partililer sert eleştiriler yöneltiyorlar...

SPHM ÖZEL HABER

SİVAS AK PARTİ kamuoyu en zor dönemini yaşamaya devam ediyor. Zamanın Başbakanı Recep Tayyip ERDOĞAN´ı kent meydanında "eşekle protesto ederek" Türkiye kamuoyunda küçük düşürme girişimini organize eden şimdiki AKPLİ Ahmet KUZU´nun bir skandal görüntüsü ortaya çıktı.

Türkiye haritası karşısında bir konuşma yaparak BAŞBAKANI ihanet ile suçlayan KUZU´ya tepkiler dinmiyor.

TÜRKİYE PARTİSİ İl Başkanı iken "Bölünmüş yol dediğimiz bölünmüş Türkiye Haritası" diye açıklama yapan KUZU, "Türk telekom Araplara, Telsim İngilizlere, Ada Bank KUVEYTLERE, Avea Lüblanlılar, Oyak Bank Hallandalılara" sıralaması ile, bu dağıtımla ülkenin bölünmeye doğru götürüldüğünü dile getirmesi şaşkınlık oluşturdu.

Türkiye, Başbakan tarafından bölünmek istiyor diye kameralar karşısına geçen Ahmet KUZU´nun arkasındaki isimler ise merak ediliyor.

Şuan ÖZBELSAN GENEL MÜDÜRÜ görevi ifa eden KUZU´yu hangi iradenin CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN´a rağmen koruduğu tuhaf ama çok tuhaf yorumlamalara neden oluyor.