Bugün, 4 Temmuz 2022 Pazartesi


Anahtar Kelimeler: "SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN OLUYOR"

"SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLUYOR"

Yıllardır belediyede üst görevler yapmış olan İnşaat Mühendisi Tacettin KEPENEK, Belediyenin icraatlarını belgelere dayandırarak değerlendirdi.

SPHM ÖZEL HABER

Vizyon 58 televizyonunde yayınlanan NELER OLUYOR programı izlenme rekorları kırıyor. Köylerde, kahvelerde, ilçelerde, il dışında sessiz milyonlar tarafından izlenen program aynı zamanda şehrin fikri hareketliliğini de büyütüyor.

Ziya SOYBAYRAKTAR, Ahmet GEZİCİ ve Tacettin KEPENEK'in katıldığı bu özel program, bir zamanların adeta "SİYASET MEYDANI PROGRAMI" gibi milyonları ekran başına kilitledi.

Belediye'de liyakatli bir yapılanma eksikliğine dikkat çeke  Yazar KEPENEK, Belediyenin iş bilmeyenin elinde heba olacağına vurgu yaptı.Tacettin KEPENEK, "liyakt sahibi insanların belediyede etkin olması gerektiğini aksi takdirde "beytül mal beytül mal demekle olmuyor mühim olan liyakat" dedi.

Şehrin susuzluğu için kayıp kaçakların engellenmesi gerektiğine de vurgu yapan eski Belediyeci KEPENEK, YÜZDE 50 CİVARINDA KAYIP KAÇAK OLDUĞUNU VE mutlaka ama mutlaka kayıp kaçak oranının düşürülmesi gerektiğini söyledi.